Ekologická likvidace vozidel

Výkup a ekologická likvidace vozidel a autovraků

Havarovali jste a vaše vozidlo je v nepojízdném stavu? Koupili jste si nové a chcete se zbavit starého auta? Nebo vám starý vůz zkrátka jen dosloužil? Pak je potřeba odvézt automobil na autovrakoviště. Právě naše společnost nabízí výkup vozidel a ekologickou likvidaci vozidel v Ostravě.

Výkupní místo Ostrava

Výkup a likvidace vozidel, autovrakoviště.

Máte doma staré vozidlo, které nepoužíváte? Vykoupíme ho od vás!

Potřebujete se zbavit auta? Pomůžeme Vám. Demonta T, s.r.o. zajišťuje výkup autovraků i bouraných vozidel. Vykupujeme osobní automobily, nákladní vozidla, dodávky, motocykly i přívěsy. Ať už je váš vůz v jakémkoli stavu, rádi ho od vás koupíme. Likvidace autovraků a ekologická likvidace vozidel Ostrava u společnosti Demonta T, s.r.o. je tu pro vás.

Jak Demonta pomáhá chránit přírodu?

Fakt, že zásoba nerostných surovin není bezedná, ví každý. Právě k trvale udržitelnému rozvoji přírody napomáhá i naše společnost Demonta T, s.r.o.. Výkup železa a výkup barevných kovů je podobný proces jako sběr a třídění odpadu. Kovový odpad, který od Vás vykupujeme, dále zpracováváme, a tím zajišťujeme jeho druhotné použití. Společně s Vámi tak pomáháme výrazně šetřit planetu.

Proč řešit kovový a papírový odpad s námi?

R

Zkušenosti

R

Spolehlivost

R

Flexibilita

R

Poradenství

© 2022 FineNet – Na netu v pohodě