Výkup kovů

Výkup železa, barevných kovů a šrotu

Děláte doma pořádek a objevili jste mezi starými věcmi i různé kovové části? Naše služby kovošrotu, jako např. výkup kovů, výkup barevných kovů a výkup šrotu jsou přesně pro Vás.
Prodejte Váš kovový šrot v jednom z našich středisek. Výhodně Vám za ně zaplatíme!

Výkupní místa

Ostrava, Český Těšín, Havířov, Karviná, Petřvald, Kněževes, Louny

Kromě jiného našim zákazníkům nabízíme

  • výkup kovů, výkup barevných kovů (výkup železa, výkup hliníku, výkup bronzu, výkup mědi, výkup nerezi)
  • výkup kabelů
  • výkup železného šrotu, výkup kovového odpadu
  • Kovové části třídíme, následně zpracováváme a dále prodáváme. Tím zajišťujeme jejich opětovné použití a šetříme přírodu.

Výkup šrotu ve velkém? Přistavíme vám kontejner

Potřebujete se zbavit velkého množství kovového odpadu? Žádný problém! Na předem dohodnuté místo Vám přistavíme náš kontejner. Vše záleží na individuální domluvě, proto nás neváhejte kontaktovat.

Zbavte se efektivně starého kovového šrotu pomocí společnosti Demonta T, s.r.o.. Kontaktujte nás a domluvte si odvoz a výkup kovového odpadu. Kromě místa získáte i peníze – výkup železného šrotu pro Vás zajišťujeme za těch nejlepších podmínek.

Výkup elektrošrotu a motorů

Právnickým osobám nabízíme výkup elektrošrotu a jakýchkoliv motorů. Neváhejte nás navštívit na některé z našich poboček. Pokud jste osobou fyzickou, tento šrot odevzdejte do zpětného odběru, a to zcela ZDARMA. 

Jak Demonta pomáhá chránit přírodu?

Fakt, že zásoba nerostných surovin není bezedná, ví každý. Právě k trvale udržitelnému rozvoji přírody napomáhá i naše společnost Demonta T, s.r.o.. Výkup železa a výkup barevných kovů je podobný proces jako sběr a třídění odpadu. Kovový odpad, který od Vás vykupujeme, dále zpracováváme, a tím zajišťujeme jeho druhotné použití. Společně s Vámi tak pomáháme výrazně šetřit planetu.

Proč řešit kovový a papírový odpad s námi?

R

Zkušenosti

R

Spolehlivost

R

Flexibilita

R

Poradenství

© 2022 FineNet – Na netu v pohodě