Výkup papíru 

Víte, jak můžete výrazně ulehčit přírodě? Třeba tím, že budete třídit odpad. Sběrem papíru přispíváte k udržení rovnovážného stavu krajiny. A co s množstvím vytřízeného papíru udělat? Papír patří do sběru a od toho jsou tu naše provozovny –výkup papíru Petřvald, Karviná, Český Těšín, Havířov,  Hořesedly, Louny, Kladno

Pro koho je výkup papíru vhodný?

Výkup papíru pro běžné domácnosti

Hromadí se u vás doma přebytečný papír? Pak uspořádejte velký úklid, posbírejte veškerý papír a přivezte ho do naší sběrny. Vy si doma uděláte prostor, zbavíte se přebytečného odpadu a navíc? Za výkup papíru získáte peníze. Výkup papíru od společnosti Demonta T, s.r.o. je tu pro vás. Využijte proto naše sběrny!

Výkup papíru pro maloobchodníky i velké firmy

Podnikáte a hromadí se Vám ve firmě množství nepotřebného a použitého papíru? Pak se ho zbavte, od toho je tu výkup papíru u naší společnosti. Ať už vám v kanceláři, či ve skladu neustále přibývá kancelářský papír, kartóny nebo lepenka, nezoufejte. Vykupujeme vše. Podrobný seznam vykupovaného papíru najdete na konci odstavce.

Výkup papíru pro školy

Výkup papíru je velice vhodný i pro školy, uspořádejte se třídou sběr papíru. Pomůžete tím dobré věci, naučíte školáky respektu k přírodě a jejímu koloběhu, a navíc za posbíraný papír získáte peníze. Využijte výkup papíru od naší společnosti.
Nyní Soutěž o nejlepšího sběrače školy - více informací v záložce "Aktuálně"

Jaké druhy papíru vykupujeme?

  • noviny
  • časopisy
  • letáky
  • vlnité lepenky a kartony
  • knihy bez pevných desek

 

Zobrazit výkupní místa Zobrazit kontaktní údaje společnosti