Výkup papíru

Výkup papíru různého druhu

Víte, jak můžete výrazně ulehčit přírodě? Třeba tím, že budete třídit odpad. Sběrem papíru přispíváte k udržení rovnovážného stavu krajiny. A co s množstvím vytřízeného papíru udělat? Papír patří do sběru a od toho jsou tu naše provozovny – výkup papíru Ostrava, Petřvald, Karviná, Český Těšín, Havířov, Hořesedly, Louny, Kladno

Výkupní místa

Ostrava, Český Těšín, Havířov, Karviná, Petřvald, Kněževes, Louny

Jaké druhy papíru vykupujeme?

  • noviny
  • časopisy
  • letáky
  • vlnité lepenky a kartony
  • knihy bez pevných desek

Pro koho je výkup papíru vhodný?

Výkup papíru pro běžné domácnosti

Hromadí se u vás doma přebytečný papír? Pak uspořádejte velký úklid, posbírejte veškerý papír a přivezte ho do naší sběrny. Vy si doma uděláte prostor, zbavíte se přebytečného odpadu a navíc? Za výkup papíru získáte peníze. Výkup papíru od společnosti Demonta T, s.r.o. je tu pro vás. Využijte proto naše sběrny!

Výkup papíru pro maloobchodníky i velké firmy

Podnikáte a hromadí se Vám ve firmě množství nepotřebného a použitého papíru? Pak se ho zbavte, od toho je tu výkup papíru u naší společnosti. Ať už vám v kanceláři, či ve skladu neustále přibývá kancelářský papír, kartóny nebo lepenka, nezoufejte. Vykupujeme vše. Podrobný seznam vykupovaného papíru najdete na konci odstavce.

Výkup papíru pro školy

Výkup papíru je velice vhodný i pro školy, uspořádejte se třídou sběr papíru. Pomůžete tím dobré věci, naučíte školáky respektu k přírodě a jejímu koloběhu, a navíc za posbíraný papír získáte peníze. Využijte výkup papíru od naší společnosti.

Více informací v záložce Aktuálně.

Proč řešit kovový a papírový odpad s námi?

R

Zkušenosti

R

Spolehlivost

R

Flexibilita

R

Poradenství

© 2022 FineNet – Na netu v pohodě